טיפים ראשונים לבחירת הפאה המושלמת

בחירת פאה איננה דבר קל כלל וכלל ובמיוחד כאשר אנחנו נמצאים לקראת אירוע חשוב דוגמת חתונה, פגישה עסקית ושלל אירועים ונסיבות שמחות נוספות. להבדיל משיערנו הטבעי, פאה מעניקה לנו את האפשרות להקנות לפנינו מראה חדש לחלוטין ובכך מספר האפשרויות הוא כמעט בלתי מוגבל.
עם זאת, חשוב גם להכיר בכך שלא כל פאה תתאים לנו ותחמיא לנו ולכן בעת הרכישה, לכן חשוב לקבל את הבחירה הנכונה בהסתמך על מספר צעדים אותם ציינו במאמר הבא.

כיצד בוחרים פאה?

כבר מצפייה בקטלוג פאות ניתן לראות שישנם לא מעט סוגים שונים שמותירים אותנו בעיקר מבולבלים ומהוססים. מעבר לכך שפאות מגיעות עם סוגי שיער שונים וצבעים וגוונים משתנים, הן גם מבוססות על טכניקות ייצור שונות כשישנן פאות סינטטיות, פאות משיער טבעי ופאות המערבות בין השניים.

סינטטי או טבעי?

פאה סינטטית היא למעשה פאה ששערותיה מיוצרות מחומרים מלאכותיים. לרוב מחיריהן של פאות אלו הם נוחים יותר מפאות טבעיות וככל שנשקיע תקציב רב יותר, כך נהנה מפאה סינטטית בעלת מראה טבעי יותר כאשר ישנן אף פאות שמצליחות לחקות במדויק את מראה השיער הטבעי.

פאה טבעית מנגד הינה פאה ששערותיה מקורן בשיער אדם אמיתי. אלו כבר נחשבות לפאות יקרות יותר מן ממקבילותיהן הסינטטיות ולרוב כמעט ולא נוכל לדעת כי האדם העומד מולנו לובש אותן. אם בכל זאת אתם מחפשים פאה בתקציב נמוך יותר אך שעדיין שומר על איכויותיה של פאה טבעית, אז ניתן לרכוש פאה מעורבת ובה מרקם השיער הוא רך וטבעי יותר.

רגע הבחירה

בבחירתכם בין שתי הפאות קחו בחשבון כי הפאה הסינטטית נהנית ממחירים נוחים יותר לעומת מקבילתה הטבעית, אך מרקם השיער איננו משתווה אל המקור. בנוסף, איננו יכולים לצבוע את הפאות ולרוב הן יתכלו אט אט עם הזמן. אם אתם מתכננים את השימוש בפאה לטווח קצר, אז הרי שמומלץ לבחור בפאה סינטטית.

פאה טבעית מאפשרת גמישות רבה יותר בכל הנוגע לעיצוב היומיומי. ניתן לעצב את הפאות עם החלקה, סלסול וכיוצא בזה, ניתן לצבוע אותה ומשך השימוש בה הוא לשנים ארוכות וטובות. אז אם אתם מחפשים פאה שתמשיך אתכם לאורך זמן, הרי שזהו המוצר העדיף מבין השניים.

מנגד, אם מדובר באזורים נקודתיים הנוטים לדלילות שיער, מומלץ אולי גם לבדוק מה
מחיר תוספות שיער שיכולות לענות בדיוק על סוגיה זו.

נשמח לעזור

בענק השיער תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי פאות שונים ובמחירים משתלמים. אם אתם מהססים באשר לפאה המתאימה ביותר עבורכם, התקשרו אלינו במספר הטלפון 03-9390763  (שלוחה 0) או השאירו פרטים, ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי. 

אודותינו

חברת "ענק השיער" שמה דגש רחב על מציאת פתרונות יעילים חדשים ומתקדמים ביותר.
אנו גאים להציג את אתר המוצרים שלנו בו תוכלו למצוא מגוון רחב של תוספות שיער טבעי ומוצרים נילווים מתקדמים שנותנים מענה לשיער דליל או קרחות. 

פאות
תוספות שיער
אורלוב 86 פתח תקווה תחנה מרכזית - מתחם יופי דניאל.
דואל
natiisraelov1986@gmail.com
 
03-9390763  שלוחה 0
נתנאל- 0543387751 
אפרים- 0506914080 
א' - ה' מהשעה 9:00 עד 20:00 .
 
יום ו' מהשעה 9:00 עד 13:00.
 

שעות פעילות

הצטרף
אלי סאסי - מקדם אתרים