מה זו פאה טבעית

פאה טבעית היא דרך מעולה להסתיר את דילול השיער שהלך וקיבל דגש ניכר יותר עם מרוצת השנים. היא מאפשרת לנו להקנות לעצמנו כל מראה מחמיא שבו נחשוק וזאת מבלי שאיש יוכל לגלות זאת.
 
אחת מן ההתלבטויות העיקריות שבהן אנו פוגשים בעת שיחה עם לקוחות, היא שמא לקנות פאה סינטטית או שאולי לרכוש פאה טבעית. באשר לפאה הסינטטית, נתנו את הדעת במאמר הקודם והפעם החלטנו להקדיש את עיקר תשומת הלב לזו המבוססת על שיער טבעי.

אז מה הן פאות טבעיות בעצם?

פאות טבעיות כשמן כן הן והן מבוססות על שיער טבעי בלבד. מטבע הדברים שעלותן של פאות אלו היא גבוהה יותר ממקבילותיהן הסינטטיות וזאת כיוון שהן מציאות איכותיות ויתרונות אותן לא ניתן למצוא בשיער מלאכותי.

ניתן למצוא פאות המשלבות שיער טבעי יחד עם סיננטי בעלות זולה יחסית. פאות שכאלו מיוצרות לרוב בסין, הן מקנות מראה טבעי, אך חסרונן הוא בכך שהן מתכלות מהר באופן יחסי ולכן יש להשתמש בהן רק כאשר האסטרטגיה היא שימוש לטווח קצר.

פאות טבעיות מקצועית הן פאות שמבוססות אך ורק על שיער טבעי וכמעט ולא נעשה בהן עיבוד כימיקלי. אלו פאות שמקנות לנו מראה ותחושה טבעיים. פאות שהפאות המשולבות יכולות לעלות כמה מאות שקלים, פאות טבעיות מתחילות מעלות של כ-2,500 ₪ בממוצע
 

מה היתרונות של פאות טבעיות?

להבדיל מפאות סינטטיות, פאות טבעיות מחזיקות מעמד לאורך שנים ולכן הן נחשבות להשקעה מוצלחת עבור אלו שרוצים לעשות בהן שימוש יומיומי.

נוסף על כך, פאות טבעיות מאפשרות לנו לעשות לעצב אותן מחדש, לצבוע ולבצע פנים וסלסולים. זאת להבדיל מפאות סינטטיות הנחשבות לרגישות לחום.

כמו כן, פאות המבוססות על שיער טבעי, נושמות בצורה טובה יותר ולכן מאפשרות לנו ליהנות מנוחות יומיומית
 

התאמת הפאה הנכונה

אצלנו, המומחים של ענק השיער ישמחו להעניק לך שירות וייעוץ מקיף במסגרתו נתאים את הפאה המדויקת לתווי הפנים. ניתן לרכוש פאות טבעיות מוכנות מראש, או לחילופין לבקש התאמה מדויקת במסגרתה נבצע מדידות חיוניות ותחקור מעמיק לצורך קבלת המוצר האיכותי והמובחר ביותר.

אודותינו

חברת "ענק השיער" שמה דגש רחב על מציאת פתרונות יעילים חדשים ומתקדמים ביותר.
אנו גאים להציג את אתר המוצרים שלנו בו תוכלו למצוא מגוון רחב של תוספות שיער טבעי ומוצרים נילווים מתקדמים שנותנים מענה לשיער דליל או קרחות. 

פאות
תוספות שיער
אורלוב 86 פתח תקווה תחנה מרכזית - מתחם יופי דניאל.
דואל
natiisraelov1986@gmail.com
 
03-9390763  שלוחה 0
נתנאל- 0543387751 
אפרים- 0506914080 
א' - ה' מהשעה 9:00 עד 20:00 .
 
יום ו' מהשעה 9:00 עד 13:00.
 

שעות פעילות

הצטרף
אלי סאסי - מקדם אתרים