יש לכן שיער דליל ואתן מעוניינות להפוך אותו לבעלות נפח ושופע? זה הזמן להתחיל לחשוב על מילוי שיער כדרך לעיצוב שיערכן. תהליך מילוי שיער יכול להתבצע באופן עצמאי אך רצוי לבצע אותו באמצעות מעצב שיער או מרכזים שמתמחים בעיצוב שיער ובפרט במילוי.
במאמר זה נציג את היתרונות והחסרונות של מילוי שיער, על מנת שתוכלו להחליט האם דרך זו של עיצוב השיער יכול להתאים לצרכים שלכן. לפני כן יש לציין, שמילוי שיער אופטימאלי מתבצע באמצעות שיער אדם ולא באמצעות שיער סינתטי או שיער מעורבב (שיער אדם אשר מכיל גם שיער אחר) וכן הוא יכול להתבצע במספר צורות, דוגמא, באמצעות הלחמה, השיטה שנחשבת לטובה ביותר, חרוזים, קליפסים והדבקה.

יתרונות מילוי שיער

אולי תתעניין גם ב פאות או תוספות שיער

יתרון בולט ראשון, מילוי שיער יוצר נפח לשיער. במקרים בהם השיער איננו שופע מספיק ויש תחושה שהוא חסר, הרי שמילוי שיער יכול להפוך אותו לשופע ונפוח. לשם כך יש צורך שהשיער המקורי לא יהיה דליל, על מנת שהתוספות יוכלו להשתלב בצורה טובה בשיער האמיתי.
שיער מלא ונפוח, מעניק לשיער מראה זוהר ובריא, הוא יוצר תחושה הרבה יותר אסתטית, וגם מאפשר לסדר את השיער בצורה הרבה יותר נוחה ופשוטה. חשוב לציין, שכל אחד מהדברים הנ"ל יכול להתקיים רק אם המילוי מתבצע באופן מקצוע והשיער עצמו, כאמור, הוא שיער אדם אמיתי ואיכותי.
יתרון שני, תוספות שיער מונעות את הצורך בהשתלות למיניהן, הן מונעות את הצורך לעבור תהליכים הרבה יותר מורכבים וקשים לצורך יצירת שיער שופע ונפוח. על כן עדיף להשתמש בשיטה זו, גם אם מדובר בשיטה זמנית, לכאורה. חשוב להבהיר שבמקרים מסוימים, כמו למשל בהדבקה, הרי שמדובר במילוי שיער שיכול להחזיק מעמד זמן רב.
יתרון נוסף, ניתן לשמור על השיער בצורה אופטימאלית באמצעות תכשירים שונים, ונמנעת פגיעה בשיער אשר נגרמת לא פעם לשיער טבעי כתוצאה משימוש בפן, מייבשי שיער, נזקי שמש ועוד.


חסרונות של מילוי שיער

לצד היתרונות המובהקים אפשר למצוא גם מספר חסרונות, הראשון הוא בכך שמדובר בתוספות שיער שאינן טבעיות, כלומר, לא מדובר בשיער הטבעי שלנו אלא בשיער של אדם אחר. יש מי שירגיש אי נוחות עם כך. כמו כן, בשביל שההתאמה תהיה מושלמת, יש לוודא שהצבעים דומים באופן מלא ושאין שום הבדל בגוונים של השיער.
שנית, תוספות שיער, מעצם היותן תוספות ומעצם העובדה שהן יוצרות נפח בשיער, דורשות תחזוקה שלו. יש לא מעט נשים שבוודאי ימצאו בזה מעמסה מסוימת, אך מצד שני, יש בכך גם משהו מאוד טוב לשיער כי אותה תחזוקה שומרת על השיער לאורך זמן.
חסרון אחרון אשר ניתן להימנע ממנו, לפני שמתחילים בתהליך של מילוי שיער, יש לוודא שאכן השיער והקרקפת מתאימים לתהליך של מילוי שיער, אחרת עלולים להיווצר צלקות. לכן לפני שמתחילים בתהליך יש לוודא היטב, שאכן ניתן לבצע אותו. 
 

אודותינו

חברת "ענק השיער" שמה דגש רחב על מציאת פתרונות יעילים חדשים ומתקדמים ביותר.
אנו גאים להציג את אתר המוצרים שלנו בו תוכלו למצוא מגוון רחב של תוספות שיער טבעי ומוצרים נילווים מתקדמים שנותנים מענה לשיער דליל או קרחות. 

פאות
תוספות שיער
אורלוב 86 פתח תקווה תחנה מרכזית - מתחם יופי דניאל.
דואל
natiisraelov1986@gmail.com
 
03-9390763  שלוחה 0
נתנאל- 0543387751 
אפרים- 0506914080 
א' - ה' מהשעה 9:00 עד 20:00 .
 
יום ו' מהשעה 9:00 עד 13:00.
 

שעות פעילות

הצטרף
אלי סאסי - מקדם אתרים