בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר נשים אשר מבקשות להשתמש בתוספות שיער. מדובר בנשים אשר יש להן שיער "רזה" והן מבקשות למלא אותו, להפוך אותו לשופע ומלא באמצעות תוספות שיער ייחודיות. ניתן לרכוש את התוספות אצל מעצבי שיער ומומחים בתחום, לבצע אצלן את התהליך או באופן עצמאי.

על מנת שהתוספות ייראו טבעיות והשיער ייראה נפלא כמו שכל אישה רוצה, יש לבצע את העבודה על פי הספר, אחרת התוצאה עלולה לצאת הפוכה ממה שמתכוונים. במאמר זה נסביר בקצרה על השיטות לחיבור של תוספות שיער.

כל אישה שמבקשת לרכוש תוספות שיער תוכל למצוא אותן בצבעים ובגוונים רבים, ולכן חשוב להתאים את צבע התוספת לצבע וגוון השיער הטבעי וכן להתאים את סוג השיער לשיערכן הטבעי.

כאמור ניתן לבצע את התהליך של חיבור תוספות שיער באופן אישי בבית וניתן לעשות את זה באמצעות מעצב שיער במספרה, ההחלטה איך לעשות ומתי, היא כמובן החלטה אישית לפי שיקולה של האישה.. מן הסתם, אם היא מחליטה לעשות זאת בעצמה הרי שעליה ללמוד כיצד עושים את זה ולהקפיד על הפרטים, לעומת זאת, אם היא מחליטה ללכת אל מעצב שיער שיעשה זאת עבורה, אז עליה להקפיד ולפנות למישהו שמבין בתחום ומציע לה את השיטות הטובות ביותר לתוספות שיער.

השיטות האפשריות לתוספות שיער
  • חיבור באמצעות הלחמה – שיטה זו מתאימה לנשים אשר מעוניינות להפוך את תוספת השיער לחלק מהשיער הטבעי. היתרון בשיטה זו שהיא מאפשרת להשאיר את תוספות השיער לאורך זמן רב. הרעיון הוא פשוט, מלחימים את התוספת עם השיער הטבעי ובכך מחברים ביניהם. ההלחמה מתבצעת באמצעות חיבורים קטנים ולא מורגשים. היתרון של תוספת שיער באמצעות הלחמה, ניתן להתייחס לשיער באופן טבעי לגמרי, כלומר ניתן לשחות בים, בריכה, לבצע חפיפה, פן ושימושים אחרים בלי שזה פוגע בתוספות.
  • חיבור באמצעות חרוזים – שיטה אשר מזכירה את שיטת ההלחמה רק שבמקום זה משתמשים בחרוזים שמחברים את השיער הטבעי ואת התוספות. החרוזים קטנים מאוד וכמעט שאינם מורגשים.
  •  
  • חיבור באמצעות קליפסים – שיטה אשר מיועדת לנשים שרוצות להשתמש בתוספות לזמן קצר ומהר יחסית. הרעיון הוא פשוט, מחברים את התוספות לשיער הטבעי באמצעות קליפסים. בשעות הלילה יש להסיר את הקליפסים על מנת שלא יפריעו בשינה, ועל כן השימוש בתוספות אפשרי רק בשעות היום. החיסרון של שיטה זו:תחזוקה שוטפת יום יומית .
  •  
  • חיבור באמצעות הדבקה – שיטה שהיתה נהוג בעבר להשתמש בה וכיום קצת פחות, מדובר על שימוש בדבק זמני למספר חודשים בלבד. יש נשים שמעדיפות שיטה זו מאחר והדבקים נחשבים חזקים מאוד וקשה להבחין שמדובר בתוספות שיער. אם מחליטים להשתמש בשיטה זו צריך לקחת בחשבון שאחרי חצי שנה, הדבק יורד ואז חייבים לחדש אותו. החיסרון הגדול בשיטה זו, אם מנסים להוריד את הדבק ואת התוספות בלי ידע מוקדם, הרי שעלולים לגרום דווקא נזק לשיער הטבעי. פחות נפוץ היום להשתמש בדבק לתוספות קבועות 
אולי תתעניין גם ב פאות

ענק השיער | חנות לתוספות שיער
 

אודותינו

חברת "ענק השיער" שמה דגש רחב על מציאת פתרונות יעילים חדשים ומתקדמים ביותר.
אנו גאים להציג את אתר המוצרים שלנו בו תוכלו למצוא מגוון רחב של תוספות שיער טבעי ומוצרים נילווים מתקדמים שנותנים מענה לשיער דליל או קרחות. 

פאות
תוספות שיער
אורלוב 86 פתח תקווה תחנה מרכזית - מתחם יופי דניאל.
דואל
natiisraelov1986@gmail.com
 
03-9390763  שלוחה 0
נתנאל- 0543387751 
אפרים- 0506914080 
א' - ה' מהשעה 9:00 עד 20:00 .
 
יום ו' מהשעה 9:00 עד 13:00.
 

שעות פעילות

הצטרף
אלי סאסי - מקדם אתרים