חלק מהשיער מגיע ממדינות כמו ספרד, טורקיה, הודו, רוסיה, סין, מונגוליה ומלזיה.
וכל אחד מהמקורות הוא בעל מוגבלות אחרת.
השיער ההודי דק ונוטה להישבר, הטורקי כהה בלבד, הספרדי קצר, הסיני מעובד, וחלקם פשוט יקרים מאוד.
רוב התוספות בשוק מגיעות משיער אסייתי.

לא, הפולימר לא מזיק, מאחר ובתוספות האיכותיות משתמשים בפולינרים שמורכבים מפרוטאין, קראטין, שהם חומרים טבעיים  המופקים משיער טבעי.

לא, התוספות אינן נופלות, חומר הפולימר מחזק אותם לשיער, כמובן שהתוספות מתבלות לאחר שימוש ממושך של שנה ויש צורך להחליפן.

ברור שכן, תתנהגו עם התוספות  כשיער טבעי  לכל דבר.

ברור שכן, תתנהגו עם התוספות  כשיער טבעי  לכל דבר.

זה תלוי, יש תוספות שיער באיכות נמוכה והיא תחזיק 3-6 חודשים.
ויש תוספות שיער באיכות גבוהה והיא תחזיק- עד שנה בערך.

בדרך כלל מומלץ לסדר את התוספות שיער כל 4-6 חודשים, וכמובן בהתאם לצמיחת השיער, וזה תלוי בשיטה שבחרת.

אאאאאאאאאאא

בדרך כלל לא נותנים אחריות, ברגע שרכשת שיער, הטיפול והתחזוקה שלו זה אחריותך.
זה מאוד תלוי מה סיכמת עם המעצב שיער שלך.
כמו כן יש אחריות על קשרים.

תוספות שיער  כל אחת יכולה לעשות.
נשים אשר סובלות משיער יבש ופגום, נשים הסובלות מדלילות שיער,
שימוש בתוספות שיער מאפשר מראה צעיר ומשפר פלאים את המראה ואת הבטחון העצמי.

אם רוצים להוריד תוספות שיער משתמשים בספריי מנטרל, זה תמיסה מיוחדת שמאפשרת הורדה עדינה וקלה. את הספריי מתיזים על החיבורים והוא מפרק את החומר.  החומר מתרכך והתוספת פשוט מחליקה מהשיער, השיער והתוספת אינם ניזוקים מהספריי.

בכל תוספות שיער 100% טבעי מטפלים בדיוק כמו שאת מטפלת בשיערך, יש מוצרים שמותאמים לטיפוח השיער, לתוספת שיער, תכשירי  הטיפוח מותאמים להשלים את הצרכים הטבעיים של השיער. שימוש קבוע בתכשירים ישמור לך על הברק הטבעי של השיער.

אם את מעוניינת בתוספות שיער לתווך ארוך, בוודאי נמליץ לך על שיער אדם טבעי בלבד.
שיער שיתנהג כמו שיערך ולא יגביל אותך בשימוש במכשירי עיצוב שיער המפיצים חום, בים, בבריכה, ובכל מצב. תוספות שיער בוחרים לפי מקור השיער שלך, עובי השערה, צבע השיער, והקשר בין מקור השיער ורמת האיחור לבין שיטת החיבור.

לכל שיטה יש חסרונות ויתרונות, החיבור שתבחרי צריך להתאים לצרכים שלך.
תוספות מסוג קליפסים– עונות על הצורך של סידור מהיר וקל של השיער, השמת התוספות והסרתן היא פשוטה ביותר, נשים רבות נהנות מהתוספות במהלך היום ובלילה מסירות אותם.  ואינם צריכות מעצב שיער על מנת לחבר את התוספות שיער בקליפסים.

תוספות מסוג הלחמה או חרוזים–  מתאימות לנשים שמעוניינות שהתוספות יהפכו להיות ממש חלק משיערן, התוספות מסוג זה הן בעלות חיבורים קטנים וכמעט בלתי מורגשים, יחידות החיבור של הלחמה ושל חרוזים הן בעלות משקל קטן, מפוזרות על הראש בצורה שמעניקה תחושה קלילה וטבעית יותר מתוספת שיער מסוג של קליפסים או קשת הקסמים.

תוספות הלחמה– זה חיבורים קטנים , קלים, זה חיבורים רכים יותר, לכן פחות מורגשים  בהעברת יד על השיער, רגישים יותר לחום ממוקד וממושך, בשימוש רגיל החיבורים לא יהרסו. לכן חשוב  להקפיד להשתמש בפן  ומחליק מתחת לחיבורי הקרטין.

תוספת שיער בהדבקה– שיטה ישנה יותר, לחיבור טרסים באופן זמני (עם דבק  זמני) או באופן קבוע ( 3 חודשים  – חצי שנה)  נשים רבות עדיין מעדיפות שיטה זו למרות פיתוחן של השיטות החדשניות. וזאת הודות למידת עמידותם של הדבקים. התוספות כמעט ואינן נופלות לתקופות ארוכות

אפשרי לעשות גוונים בתוספות שיער, למרות שזה מיותר בגלל שאפשר לגוון בכל הצבעים והגוונים. ולהתאים את הצבע לשיערך.

סידור תוספות שיער זה להוריד את התוספות ולהחזיר אותם בחזרה לשורש.

אם לא מסדרים  את התוספות זה עלול לגרום לנזק בלתי הפיך לשיער.
(לקשרים, וראסטות)

במקרה של קרחות, מעצב השיער שלך צריך להיות מיומן מאוד ומוסמך מאוד.
תוספות השיער יכולות לתת כיסוי מדהים בעניין הקרחות,
ישנם רשתות מיוחדות לכיסוי הקרחות, קיים פיתרון גם לקרחות.

תוספות שיער אינם גורמות לנשירה, מעצב השיער מוודא בקפידות שכל יחידת תוספת שיער מחוברת לכמות שווה של שיער הלקוחה, הדרך היחידה שבה את עלולה לחוות נשירה זה במידה והשיער שלך נמתח בגלל בגלל שלא הקפדת על הוראות ההשמה. מה שכן התוספת יכולה לנשור מהחיבור שלו, אך לא השיער שלך.

דלילות שיער נגרמת בדרך כלל ממצב רפואי או בגלל אי חוסר איזון הורמונאלי, קודם כל צריך לטפל בנשירה, כדי שאחר כך יהיה אפשרי לחבר תוספות שיער, מה שכן לא מבטיחים שהתוספות ישארו מחוברים לשיער שלך, אבל כן אפשרי לחבר

קראטין הוא חלבון מרוכז שממנו עשויה השערה שלנו, ולכן היא השיטה הטובה ביותר משום שהיא מאוד ידידותית כלפי השיער שלנו, משום שהוא עשוי מאותו חומר שעשוי השיער… ולכן גם בזמן הפירוק הנזקים הם מאוד מזעריים כך שאין נזק לשיער.

חיבור הקראטין נותן לשערה להמשיך ולנשום כרגיל. ובכך נותן לשיער לחיות בחופשיות מבלי לשבור או לחנוק את השיער, חיבורי הקראטין הם הקטנים ביותר בשוק ואינם נראים לעין, חיבורי הקראטין חזקים ועמידים בפני קור, מים, חום. בנוסף לזה המטופלת נהנית משיער טבעי, מלא, ויפה.