תקנון קניית מוצרים באתר

מדיניות החלפת מוצרים:

ניתן להחליף כל מוצר תוך 14 יום  כל עוד לא נעשה בו שימוש כלל והוא ארוז באריזתו המקורית ללא פגיעה ו/או נזק למוצר או לאריזתו, את המוצר ניתן להחליף בכל מוצר אחר שקיים במלאי ושנמכר בערך כספי תואם. כמו כן ניתן לקבל זיכוי  (שתוקפו שנה אחת) עבור רכישה עתידית.
במידה ואת/ה מעוניינ/ת להחליף מוצר נא ידע/י אותנו בכתב על המוצר שברצונך להחליף  ועל המוצר שברצונך לקבל במקומו באמצעות דואר האלקטרוני [email protected]     (נא לוודא שבקשת הביטול התקבלה על ידינו) את המוצר  יש לשלוח לכתובת: זאב אורלוב 86 פתח תקווה  ענק השיער (דניאל סטייל )
עלויות המשלוח וההחזרה יחולו על הרוכשים.
בהחלפת תוספת שיער בשל בעייה בגוון החנות תחליף את המוצר .

מדיניות ביטול קניה :

לקוח/ה רשאי/ת לבטל  עיסקה  תוך 14 יום מיום קבלת המוצר (יום קבלת המוצר הוא היום שבו המוצר הגיע לסניף הדואר או היה ניסיון אספקה מצד שליח) חלה חובת החזרת המוצר אל  החנות  על הלקוח/ה לכבוד : ענק השיער אורלוב 86 פתח תקווה .
מוסכם כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית , שלם וללא פגיעה ו/או נזק למוצר או לאריזתו. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר פורקו והורכבו ו/או מוצרים אשר היו בשימוש.

על הלקוח/ה להודיע בכתב  על הכוונה לבטל את העסקה, באמצעות דואר האלקטרוני  או    (נא לוודא שבקשת הביטול התקבלה על ידינו)
במקרה של ביטול העסקה החנות תהיה רשאית לחייב את הלקוח בשיעור של 5% אך לא למעלה מ- 100 ש"ח עבור הוצאות טיפול, משלוח ואריזה מחדש בהתאם להוראות החוק .

ביטול קניה במידה ובוצע שינוי במוצר לבקשת הלקוח/ה:

ביטול קניה לאחר  שהחנות ביצעה במוצר שינויים לבקשת הלקוח/ה  (לצורך התאמה אישית ),
במקרה זה ועל פי חוק, הביטול יהיה נתון לשיקול דעתה של החנות.
שינויים במוצר יכולים להיות: שיער שנצבע במיוחד עבור הלקוחה,או שיער  שנמכר  כשיער גולמי (ללא כל חיבור) ולבקשת הלקוחה הותאם לשיטות הלחמה / חרוזים / טרס וכד'.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.